Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Solgaz Lampa OW-INOX Srebrny czy Solgaz SH3R

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Solgaz Lampa OW-INOX Srebrny
Solgaz SH3R
Remis

Cechy

Solgaz
Solgaz Lampa OW-INOX Srebrny
czy
Solgaz
Solgaz SH3R
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h]
800
Wydajność wyciągu [m3/h]
800
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Srebrny
Kolor
Czarny
Typ okapu
Wyspowy
Typ okapu
Przyścienny

Opinie

100% poleca ten produkt

Solgaz Lampa OW-INOX Srebrny
 1. Dobra chiński okap.

  Opinie napisał(a) Li Cheng dnia

 2. OK

  Opinie napisał(a) Jacek dnia

 3. Pięknie się prezentuje,cichy w otwartym pomieszczeniu.Robi wrażenie.No i włącza się gdy wyczuje parę.

  Opinie napisał(a) Zadowolona dnia

100% poleca ten produkt

Solgaz SH3R
 1. Witam tak niska ocena wynika z beznadziejnego sterowania np. 1.brak otwierania okapu z pilota bez włączania wentylatora ( trzeba palcować szklaną powierzchnię) 2. Nie da się włączyć wentylatora gdy wcześniej okap został otwarty bez niego ( trzeba zamknąć i na nowo otworzyć z funkcją wentylatora) 3.sa 3 poziomy mocy wentylatora, którymi można sterowac za pomocą pilota ( brak poziomu "0" który wyłączyłby wentylator ale zostawiłby okap otwarty) 4. Tryb automatyczny niby jest, ale żeby sam sie załączył to trzeba chyba rozpalić ognisko, poza tym przy wlaczonym trybie automatycznym caly czas wyswietlana jest informacja "auto" zamiast godziny. Ogólnie wyglad bardzo nowoczesny, ale to sterowanie wszystko psuje. Nie kupiłbym go drugi raz i nie polecam. Rozczarowalem sie.

  Opinie napisał(a) damian2411***** dnia

 2. ludzie co wy tu wypisujecie z brednie ten okap to jest totalna porażka w automacie sie załącza po wygotowaniu ok litra wody całe pomieszczenie jest w parze ażeby go załączyć bez pilota musi być noc nic nie widać na ciemnej szybie gdzie są włączniki dotykowe ,na pewno nie jest cichy wręcz przeciwnie brakuje wolniejszego biegu ,serwisant był naprawiał to go zostawił porozkręcany . nie polecam totalny szajs i do tego nietani

  Opinie napisał(a) kornel dnia

 3. Uwielbiam ten okap. Nie mogłam się doczekać, kiedy dadzą go do sprzedaży. Ale już mam i podziwiam:):). Jeśli ktoś szuka elegancika to powinien się skusić.

  Opinie napisał(a) Dagmara dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki