Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Samsung NK24M5070BS czy Samsung NK36M5070BS

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung NK24M5070BS
Samsung NK36M5070BS
Remis

Cechy

Samsung
Samsung NK24M5070BS
czy
Samsung
Samsung NK36M5070BS
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h]
531
Wydajność wyciągu [m3/h]
531
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność
70dB
Głośność
70dB
Kolor
Srebrny
Kolor
Srebrny
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Kominowy
FIZYCZNE
Szerokość
od 51 cm do 60 cm
Szerokość
od 71 cm do 90 cm

Opinie

0% poleca ten produkt

Samsung NK24M5070BS
 1. ładnie się prezentuje, wydajność bardzo zadowalająca- biorąc pod uwagę ilość gotowanych intensywnych potraw świetnie sobie radzi nawet przy otwartej kuchni salon nie ma zapachu bigosu ;)

  Opinie napisał(a) Agata dnia

  Zalety
  oświetlenie
  Wady
  głośność pracy
 2. Za tą cenę rozczarowalam się wydajnoscia, lepiej otworzyć okno... zapachy wydpstaja sie z kuchni, robi tylko hałas i to nie mały.

  Opinie napisał(a) Julita dnia

  Zalety
  ładny wygląd
  oświetlenie
  Wady
  głośność pracy
  głośny
  mało wydajny
  czuć zapachy w całym domu.
  wydajność
 3. Hmm.. Zacznę może od zalet. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Przy trzecim biegu i zamkniętych drzwiach (przesuwne, więc mało szczelne) rodzina nie wyczuła, że smażę pączki. Więc jest naprawdę wydajny. Filtry można myć w zmywarce, to na plus, ale ja jeszcze tego nie robiłam. Głośny, ale z tego co porównywałam poziom dB to podobnie do innych, nie ma tragedii. Ale jeżeli chodzi o utrzymanie czystości to jest jakaś masakra. Szkło jest ok-przetrzeć szmatką i w porządku. Natomiast ta stalowa część jest nie do umycia. Nie chodzi mi wcale o tłuste plamy. One schodzą, ale niestety po czyszczeniu zostają jakby odbarwienia? Dodam, że myję wodą (czasem z płynem do naczyń) i wycieram do sucha. Zostały nawet ślady palców po odrywaniu folii ochronnej. Była informacja żeby robić to w rękawiczkach, więc moja wina. Ale, żeby z okapu nie móc zmyć śladów palców..??? Za drogi okap na takie niespodzianki. Gdyby kosztował połowę tej ceny to łatwiej byłoby mi przełknąć te plamy. Drugi raz bym nie kupiła

  Opinie napisał(a) natlusia dnia

100% poleca ten produkt

Samsung NK36M5070BS
 1. Okap pięknie się prezentuje, wydajny, super się sprawdzał. Oświetlenie rewelacja i to ono przekonało mnie do ostatecznego wyboru spośród innych okapów. NIESTETY po okresie gwarancji, dokładnie po 2,5 roku użytkowania, padł silnik, OKAP NA ZŁOM... Pech, czy samsung, nie wiem. Szukam nowego! Pozdrawiam!

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  jakość wykończenia
  łatwość obsługi
  montaż
 2. Piękny...

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 3. Okap ładny,trochę głośny, dostawa szybka bez zastrzeżeń

  Opinie napisał(a) Monika dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki