Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Mastercook WKBM 90N Czarny czy Solgaz SH3R

Wynik

Zwycięzca:
Mastercook WKBM 90N Czarny

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Mastercook WKBM 90N Czarny

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Solgaz SH3R
Mastercook WKBM 90N Czarny

Cechy

Mastercook
Mastercook WKBM 90N Czarny
czy
Solgaz
Solgaz SH3R
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Czarny
Kolor
Czarny
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Przyścienny

Przewagi

1 powód dla Mastercook WKBM 90N Czarny

Mastercook WKBM 90N Czarny
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 570 czy 800 Okap Mastercook WKBM 90N Czarny jest o 230 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Solgaz SH3R .

Opinie

100% poleca ten produkt

Mastercook WKBM 90N Czarny
 1. Bardzo ładny okap. Trzy tryby pracy nawet na maksymalnych obrotach nie huczy mocno. Stylistyka bez zarzutu. Ładnie wykonany z dobrych materiałów - wyczytałem że produkcja polska. Łatwo się go obsługuje, najważniejsze informacje wyświetlane są na wyświetlaczu. To co mi się w nim podoba, to spora regulacja prędkości wentylatora. Wciąga zapachy jak należy. Czyszczenie filtrów łatwe -myje je w zmywarce. Bezproblemowe działanie - polecam

  Opinie napisał(a) e...l dnia

 2. Bardzo ładnie się prezentuje, cicho pracuje, dobra wydajność -potwierdzam w praktyce- szybko i sprawnie pochłania zapachy. Produkt spełnił moje oczekiwania. Za te pieniądze warto go mieć.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

100% poleca ten produkt

Solgaz SH3R
 1. Witam tak niska ocena wynika z beznadziejnego sterowania np. 1.brak otwierania okapu z pilota bez włączania wentylatora ( trzeba palcować szklaną powierzchnię) 2. Nie da się włączyć wentylatora gdy wcześniej okap został otwarty bez niego ( trzeba zamknąć i na nowo otworzyć z funkcją wentylatora) 3.sa 3 poziomy mocy wentylatora, którymi można sterowac za pomocą pilota ( brak poziomu "0" który wyłączyłby wentylator ale zostawiłby okap otwarty) 4. Tryb automatyczny niby jest, ale żeby sam sie załączył to trzeba chyba rozpalić ognisko, poza tym przy wlaczonym trybie automatycznym caly czas wyswietlana jest informacja "auto" zamiast godziny. Ogólnie wyglad bardzo nowoczesny, ale to sterowanie wszystko psuje. Nie kupiłbym go drugi raz i nie polecam. Rozczarowalem sie.

  Opinie napisał(a) damian2411***** dnia

  Zalety
  głośność pracy
  jakość wykończenia
  łatwość czyszczenia
  montaż
  oświetlenie
  piękny wygląd
  wydajność
  Wady
  automatyka
  łatwość obsługi
  wygoda
 2. ludzie co wy tu wypisujecie z brednie ten okap to jest totalna porażka w automacie sie załącza po wygotowaniu ok litra wody całe pomieszczenie jest w parze ażeby go załączyć bez pilota musi być noc nic nie widać na ciemnej szybie gdzie są włączniki dotykowe ,na pewno nie jest cichy wręcz przeciwnie brakuje wolniejszego biegu ,serwisant był naprawiał to go zostawił porozkręcany . nie polecam totalny szajs i do tego nietani

  Opinie napisał(a) kornel dnia

 3. Uwielbiam ten okap. Nie mogłam się doczekać, kiedy dadzą go do sprzedaży. Ale już mam i podziwiam:):). Jeśli ktoś szuka elegancika to powinien się skusić.

  Opinie napisał(a) Dagmara dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki