Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Elica ELIBLOC 9 LX SILVER F/60 czy MPM MPM-60-OV-19

Wynik

Zwycięzca:
MPM MPM-60-OV-19

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Elica ELIBLOC 9 LX SILVER F/60

Ocena ogólna

Za: 2 powody

MPM MPM-60-OV-19
MPM MPM-60-OV-19

Cechy

Elica
Elica ELIBLOC 9 LX SILVER F/60
czy
MPM
MPM MPM-60-OV-19
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Srebrny
Kolor
Czarny
Typ okapu
Podszafkowy
Typ okapu
Przyścienny
FIZYCZNE
Szerokość
od 51 cm do 60 cm
Szerokość
od 51 cm do 60 cm

Przewagi

2 powody dla MPM MPM-60-OV-19

MPM MPM-60-OV-19
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 305 czy 320 Okap MPM MPM-60-OV-19 jest o 15 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Elica ELIBLOC 9 LX SILVER F/60.
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 69dB czy 51dB Okap MPM MPM-60-OV-19 jest o 51 dB bardziej cichy w porównaniu z okapem Elica ELIBLOC 9 LX SILVER F/60.

Opinie

100% poleca ten produkt

Elica ELIBLOC 9 LX SILVER F/60
 1. Okap dobrze wykonany, łatwy w obsłudze i montażu. Posiada oświetlenie. Jest umiarkowanie głośny, na 3 biegu zbyt głośny. Wydajny.

  Opinie napisał(a) Damian dnia

 2. Nie wiem skąd te pozytywne opinie, chyba jedynie za to, że dział ten okap działa, bo wygląd posiada rodem z PRL... ma tandetny plastikowy przełącznik i nie wyobrażam sobie zamontowania go w nowej kuchni z nowoczesnym sprzętem. Poza tym okap jest szary/siwy, a nie srebrny jak to jest zawarte w tytule produktu... w głównym zdjęciu w necie wygląda ładnie i na tym koniec..

  Opinie napisał(a) ten, kto się naciął na zakup dnia

 3. za tą cenę najlepszy,cichy i wydajny.

  Opinie napisał(a) max dnia

100% poleca ten produkt

MPM MPM-60-OV-19
 1. Jest ok, jak na tą cenę

  Opinie napisał(a) Marek dnia

 2. Zgadzam się z poprzednikiem - wygląd na ścianie super, jak sprzęt wysokiej klasy, natomiast czyszczenie to dramat. Każde palce na tym widać...ja póki co czyszczę octem. Ale co tam, najważniejsze że znajomi zazdroszczą że taki designerski sprzęt mam :)

  Opinie napisał(a) klaus dnia

 3. Jak za te cenę, to nieźle działa, ładnie prezentuje się na ścianie. Nie pomyślano o jakimś łatwym montażu filtra dodatkowego (węglowego), a podobno jest przewidziany, trzeba go zamontować wg. własnego pomysłu np. złapać nitką. Poza tym wszystko ok. do pierwszego czyszczenia. Po jakimś czasie na ściankach komina pojawiły się brzydkie kropeczki. Samego okapu też lepiej nie dotykać, jeśli na czyszczenie nie mamy do dyspozycji więcej niż godzinę i jakiś wypróbowany środek pod ręką. Próbowałam czyścić wszystkim co miałam w domu... prawdziwy dramat. Z użyciem każdego następnego środka wyglądał coraz gorzej. W końcu znalazłam: jedyny środek, który jako-tako działa to odtłuszczacz W5 z Lidla (pomarańczowa butelka). Jak ktoś nie lubi pucować, to nie polecam.

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  Ładnie prezentuje się na ścianie. Nie najgorzej wyciąga. Niska cena.
  Wady
  Szybko się brudzi
  nawet komin
  który nie ma bezpośredniej styczności z tłuszczem. FATALNY w czyszczeniu.
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki