Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

CIARKO WHITE PEARL 60

CIARKO WHITE PEARL 60

od 1074,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Model ten nawiązuje do stylistyki okapów skośnych wyznaczających nowy trend na rynku światowym. Jest kompozycją stali i białego mlecznego szkła. W okapie tym proste linie elementów metalowych przenikają się z prostą taflą szklaną tworząc jednolitą całość. Model ten to również przykład zastosowania nowoczesnego oświetlenia oraz nowego rodzaju wyświetlaczy sterowania sensorowego. Jak we wszystkich modelach chromoniklowych również i tutaj mamy zastosowane aluminiowego filtra przeciwtłuszczowego, który można myć w zmywarce bądź w ciepłej wodzie z dodatkiem środka czyszczącego. Dużym atutem jest również przystosowanie filtrów węglowych kasetonowych (patent) i ich łatwość przy montażu (tryb pracy w obiegu zamkniętym). W okapie tym zastosowano silnik o wydajności 900 m3/h, co sprawi że świeżość pozostanie na długo w twojej kuchni. Kolejnym atutem tego okapu to innowacyjny system wyciszenia (głośność na najwyższym biegu nie przekracza 49 dBa). Blokada funkcjonowania przycisków podczas czyszczenia okapu!

Szerokość: 60 cm
Timer: Wyłącznik czasowy
Sterowanie: Sensorowe, cyfrowy wyświetlacz w kolorze niebieskim; blokada prz
Tryb pracy: Wyciąg lub pochłaniacz
Zakres prędkości: 3 – Stopniowe, 4 – Stopniowe
Wydajność: max 650 m3/h, max 900 m3/h
Pobór mocy: max 160W, max 200W
Głośność: max 51 dB, max 49 dB
Oświetlenie: Halogenowe 2×20W
Filtr: Aluminiowy, przystosowany do mycia w zmywarkach.
Kolor wykonania: Blacha chromoniklowa inox matowa
Średnica wylotu: Ø 150 mm
GWARANCJA: 24 miesiące

Przeciwnicy

Ciarko White Pearl 60

Ciarko White Pearl 60

Rekomendacje

Opinie

 1. Przyciski dotykowe dobrze opisane, design mądrze pomyślany szklana płyta czołowa w kolorze białym, łatwa do utrzymania czystości

  Opinie napisał(a) Piotr dnia

  Zalety
  montaż
 2. Polecam

  Opinie napisał(a) Iwona dnia

 3. Generalnie bardzo fajny okap, chyba głównie jako dekoracja. Ciąg dobry na jedynce cichutko, na trójce to mały huragan. Panel dotykowy trochę mało czuły - łatwiej przejechać całą dłonią, żeby aktywować niż klepać i szukać jednym palcem ;). Obudowa wylotu z blachy SS - ciekawe jak by to było gdyby była koloru białego ? Żarówki halogenowe 2 x 20W - moim zdaniem powinny być LEDy. To oświetlenie bierze tyle co oświetlenie całej mojej kuchni :)

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  design
  łatwa obsługa
  wyglad

comments powered by Disqus