Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

AMICA OKP531G

AMICA OKP531G

od 549,99 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Zobacz inne: Amica

Inoxowy okap OKP531G łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Jego obsługa jest niezwykle wygodna dzięki podświetlanym przyciskom Soft Touch. Detalem, który znacznie zwiększa atrakcyjność okapu jest oświetlenie halogenowe. Model ten wyposażony został w filtr aluminiowy, którego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. By filtr spełniał swoją rolę należy go regularnie czyścić. W zależności od instalacji wentylacyjnej jaka jest w domu, okap może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu.

OKP531G posiada szerokość 50 cm oraz 3 prędkości pracy, pracuje z maksymalną wydajnością 500 m3/h.

Okap wyposażony został w SF-system- zwiększona powierzchnia filtrów tłuszczowych(+20%) poprawia sprawność pochłaniania oparów.

Przeciwnicy

Amica OKP531G

Amica OKP531G

Rekomendacje

Opinie

 1. Plus za ładny wygląd. Duży minus za głośność okapu i sam sposób montażu maskownic. Jak na razie (po tygodniu używania) okap spełnia oczekiwania.

  Opinie napisał(a) Wojtech dnia

 2. Fajny ,cichy i estetyczny okap .Polecam

  Opinie napisał(a) Mieczysława dnia

 3. Jakość wykonania owego okapu jest na wysokim poziomie. Ze spokojem mogę polecić go każdemu który rozmyśla nad zakupem.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  łatwość czyszczenia

comments powered by Disqus