Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Amica OKC951S czy Amica OTC 614 BG

Wynik

Zwycięzca:
Amica OTC 614 BG

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Amica OKC951S

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Amica OTC 614 BG
Amica OTC 614 BG

Cechy

Amica
Amica OKC951S
czy
Amica
Amica OTC 614 BG
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność
49dB
Głośność
49dB
Kolor
Inox
Kolor
Czarny
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Teleskopowy
FIZYCZNE
Szerokość
od 71 cm do 90 cm
Szerokość
od 51 cm do 60 cm

Przewagi

1 powód dla Amica OTC 614 BG

Amica OTC 614 BG
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 420 czy 900 Okap Amica OTC 614 BG jest o 480 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Amica OKC951S.

Opinie

100% poleca ten produkt

Amica OKC951S
 1. Okap bardzo wydajny. Jak na taką moc to jest bardzo cichy. Świetnie się prezentuje w kuchni. Polecam wszystkim

  Opinie napisał(a) dan dnia

 2. super

  Opinie napisał(a) bratek dnia

 3. Dobry stosunek jakosci do ceny i funkcjonalnosci do ceny.

  Opinie napisał(a) Mustafaa dnia

100% poleca ten produkt

Amica OTC 614 BG
 1. Okap zamontowany w szafce . Pierwsza sprawa, szanowni Państwo : jeżeli okap pracuje zbyt głośno to oznacza, że wypływ powietrza blokuje szafka ( jej wnętrze ) . proszę ją otworzyć i zobaczyć, że poziom hałasu spada. Nie oznacza to, że ma pracować przy otwartych drzwiach ale można wywiercić otwór na górze szafki ( wstawić zaślepkę z otworkami ) aby powietrze z okapu miało swobodny przepływ . jest wtedy ciszej . Chyba że wylot jest całkowicie zatkany przez półkę, bo tak niektóre firmy montujące meble robią to czemu się dziwić , powietrze kotłuje się wewnątrz okapu i stąd ten basss. sprawdzałem U mnie przelot swobodny i głośno jest na 4. 1 i 2 ledwo mruczy . Sprawa nr 2 . Oświetlenie wymienić od razu na LED.Dali halogeny zamiast LED , ale to zwykłe GU10 . szkoda prądu zamiast 40 W jest 9 W. Panel dotykowy po kilku chwilach sam się wygasza i widać tylko małą świecącą kropeczkę . przyłożenie palca po jednej lub drugiej stronie aktywuje panel . Trzeba chwilę przytrzymać . pierwsza myśl trochę irytujące ALE... dzięki temu możemy swobodnie powycierać panel z poodbijanych palców a nie jak w TV przetarcie ściereczką powoduje włączenie i przełączanie funkcji. Przydatna rzecz. Ustawiamy nawiew na panelu np. 2 i uruchamia się kiedy wysuniemy okap wsuwamy wyłącza się . taka pamięć ustawienia . wg mnie też fajna rzecz. Szkoda, że nie dodali filtra węglowego więc będę musiał dokupić. Z szafkami w kolorze czarnym , lakierowanym, prezentuje się b.dobrze. ja na razie nie mam zastrzeżeń . przewodu do podłączenia dali chyba z 1m , nie wiem po co ? ale zakończony jest normalną wtyczką.

  Opinie napisał(a) ART dnia

 2. Amica ma 3 okapy do zabudowy. Ja zdecydowałem się na 614bg w kolorze czarnym i to był dobry wybór. Jedynym min8sem to są żarówki halogenowe w dobie światła led ale przy najbliższej okazji (przepaścią się halogenow) wymienię je na żarówki led. Polecam

  Opinie napisał(a) Błażej dnia

 3. Porazka, mam ten okoap od ponad roku i nie jestem pewien czy to aby na pewno jest okap. Po roku stosowania bardziej użył bym tego do odstraszania gołębi z parapetu. Bo światła ma dobre i jest głośne. Mimo ze jest to bardzo głośne urządzenie to nie zasysa pary czy czego tam powinien. Jak przystawi się rękę do wlotu na "czwórce" czuć tylko tyci muskanie, a buczy ze trzeba podnosic głos w kuchni. ODRADZAM, NIE KUPUJCIE TEGO BO NIE SPEŁNIA PODSTAWOWEJ FUNKCJI!

  Opinie napisał(a) Bartek z Marek dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki