Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

AMICA OKC5662I

AMICA OKC5662I

od 413,28 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Zobacz inne: Amica

Okap kominowy Amica OKC 5662 W w kolorze srebrnym wykonany ze stali nierdzewnej posiada dwa tryby pracy: wyciąg i pochłaniacz, który umożliwia pracę w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu. Wydajność pracy wyciągu wynosi 420 m3/h.

Aluminiowy filtr pozwala dokładnie oczyścić powietrze ze znajdujących się w nim cząstek tłuszczu. Jest łatwy w czyszczeniu, a rodzaj materiału, z którego jest wykonany zapewnia jego długi okres użytkowania bez konieczności wymiany.

System sterowania umożliwia precyzyjne ustawienie parametrów pracy urządzenia. Sterowanie mocą zasysania powietrza odbywa się za pomocą suwaka umieszczonego w na froncie okapu. Dostępne są 3 stopnie mocy zasysania oparów.

W spodniej części okapu znajdują się dwa punkty świetlne. Są to lampy żarówkowe o łącznej mocy 40 W.

Przeciwnicy

Amica OKC5662I

Amica OKC5662I

Rekomendacje

Opinie

 1. Polecam.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

 2. Ogólnie towar w swoim przedziale cenowym dobry.

  Opinie napisał(a) Junior dnia

  Zalety
  duża moc
  małe gabaryty
  Wady
  przyciski
 3. Bardzo porządny okap, szczególnie jeśli ktoś ma małe mieszkanie to polecam. Przy tym jak ktoś ma małe dziecko to też polecam bo jest bardzo cichy.. :)

  Opinie napisał(a) tolabyk dnia

  Zalety
  łatwość czyszczenia
  łatwość obsługi
  wygoda

comments powered by Disqus