Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Akpo WK-4 NERO ECO 60 WHITE czy Akpo WK-6 Neva 60

Wynik

Zwycięzca:
Akpo WK-6 Neva 60

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Akpo WK-4 NERO ECO 60 WHITE

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Akpo WK-6 Neva 60
Akpo WK-6 Neva 60

Cechy

Akpo
Akpo WK-4 NERO ECO 60 WHITE
czy
Akpo
Akpo WK-6 Neva 60
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność
48dB
Głośność
48dB
Kolor
Biały
Kolor
Inox
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Podszafkowy
FIZYCZNE
Szerokość
od 51 cm do 60 cm
Szerokość
od 51 cm do 60 cm

Przewagi

1 powód dla Akpo WK-6 Neva 60

Akpo WK-6 Neva 60
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 440 czy 297 Okap Akpo WK-6 Neva 60 jest o 143 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Akpo WK-4 NERO ECO 60 WHITE.

Opinie

100% poleca ten produkt

Akpo WK-4 NERO ECO 60 WHITE
 1. Jestem zadowolona z zakupów

  Opinie napisał(a) Ewa dnia

 2. Okap jest bardzo dobrze zabezpieczony do transportu w gruby i sztywny karton więc zdziwił mnie jaki szmelc wypuszcza fabryka od razu wygięte zawiasy trzymające szybkę blachy kominowe jedna wygieta druga uderzona i zacięta aż farba odeszła gdyby nie fakt że okap był potrzebny na już i to nie dla mnie to bym to coś odesłal zbytnio nie ma nawet jak zamontować miękkiego filtra ciekawe ile podziała pytanie do producenta czy tanio to znaczy złom?

  Opinie napisał(a) Gregor dnia

 3. Ogólnie jest O.K , w miarę cichy ,fajnie wygląda.

  Opinie napisał(a) BASIA dnia

100% poleca ten produkt

Akpo WK-6 Neva 60
 1. Okap najkorzystniejszy w tej cenie. Dobrze wyciąga. Dobrze świeci. O to chodzi. Niestety blacha z której jest zrobiony nie jest odpowiednio zabezpieczona i od tłuszczu i pary robi się na niej nalot. Niby stal nierdzewna a jednak. Niczym nie da się tego usunąć. Jedyna rada to papier ścierny drobnoziarnisty. Po zeszlifowaniu nalotu trzeba zabezpieczyć stal lakierem.

  Opinie napisał(a) Jarek dnia

 2. Po roku mogę wystawić bardziej obiektywną ocenę. Na plus - oświetlenie działa cały czas dobrze, nic się nie przepaliło ani razu. - wydajność na tę cenę przyzwoita, chociaż nie wszystko wciąga. Na minus - słabe spasowanie niektórych elementów - po zamontowaniu panel zewnętrzny nie przylega idealnie do szafki, są szczeliny (musiałem podkleić na kilka warstw taśmy "piankowej") - po roku pojawiły się niezmywalne czarne plamki. Doczytałem, że jest to swoisty rodzaj korozji stali inox wynikający z kontaktu ze stalą węglową. Jednak podczas montażu okap nie miał takiego kontaktu, a w internecie spotkałem się już z podobną opinią.

  Opinie napisał(a) Adam dnia

  Wady
  wydajność
 3. Trudno o ocenę ponieważ nie użytkowałem jeszcze tego produktu

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki