Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny czy Amica OKS956S

Wynik

Zwycięzca:
Amica OKS956S

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Amica OKS956S
Amica OKS956S

Cechy

Akpo
Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny
czy
Amica
Amica OKS956S
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Czarny
Kolor
Srebrny
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Kominowy
FIZYCZNE
Szerokość
od 51 cm do 60 cm
Szerokość
od 71 cm do 90 cm

Przewagi

2 powody dla Amica OKS956S

Amica OKS956S
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 755 czy 203 Okap Amica OKS956S jest o 552 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny.
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 50,5dB czy 51dB Okap Amica OKS956S jest o 0,5 dB bardziej cichy w porównaniu z okapem Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny.

Opinie

100% poleca ten produkt

Akpo WK-4 Cetias 60 Czarny
 1. Elementy niedopasowane, podczas montażu okazało się, że otwory na śruby były poprzesuwane względem poszczególnych części, przez co ciężko przymocować górną nadstawkę. Nieprzemyślane wyprowadzenie kabla elektrycznego - tuż przy górnym wylocie powietrza zamiast z bocznej ściany, przez to trzeba samodzielnie wykonać dodatkowy otwór w górnej nadstawce. W urządzeniu przewidziano 2 filtry węglowe - dla tzw. wyciągu - nie wliczone w cenę produktu. Montaż wymaga troche sprytu i własnej inwencji ale produkt estetyczny i ładnie się prezentuje, bardzo praktyczne oświetlenie u dołu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  łatwość czyszczenia
  łatwość obsługi
  wygoda
 2. świetny wygląd i dobra jakość wyciągu

  Opinie napisał(a) malutkaxxoo dnia

 3. Co ja mogę o nim napisać, skoro ledwo co został zamontowany. Pierwsze wrażenie pozytywne, solidnie wykonany, reszta czas pokaże.

  Opinie napisał(a) rp dnia

100% poleca ten produkt

Amica OKS956S
 1. Niestety lakier, którym pokryty jest przedni panel okapu schodzi. Serwis Amica umywa ręce, gdyż w ich regulaminie jest zapis, że nie odpowiadają za wady mogące powstać mechanicznie. Zatem tego okapu należy nie czyścic, bo zejdzie źle położony lakier. Serwis nie wyśle konsultanta, tylko po wysłaniu zdjęć odrzuca reklamację. Ogólnie NIE POLECAM! Jedyny plus, to duża wydajność i ładnie wygląda... do czasu. Nie kupujcie bo wpakujecie się na minę.

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

  Zalety
  łatwość obsługi
  Wady
  jakość wykończenia
 2. Okap sprawuje się bardzo dobrze, ale to dopiero 4 dzień użytkowania.

  Opinie napisał(a) klient dnia

 3. Okap sprawuje się wyśmienicie musze przyznać. Przepięknie wykonany, prosty w czyszczeniu i obsłudze a do tego rewelacyjna wydajność. Bardzo skutecznie działa i jest mega cichy, na pierwszym biegu już jest dobrze wydajnościowo a generuje tylko 42dB więc mniej niż moja lodówka :) Do tego dobre filtry, sensor zapachy, wyłącznik czasowy i oświetlenie LED.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki