Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Akpo WK-3 Elegant 60 biały czy Akpo WK-9 Kastos 60 czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Akpo WK-3 Elegant 60 biały

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Akpo WK-9 Kastos 60 czarny
Remis

Cechy

Akpo
Akpo WK-3 Elegant 60 biały
czy
Akpo
Akpo WK-9 Kastos 60 czarny
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Biały
Kolor
Czarny
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Kominowy
FIZYCZNE
Szerokość
od 51 cm do 60 cm
Szerokość
od 51 cm do 60 cm

Przewagi

1 powód dla Akpo WK-3 Elegant 60 biały

Akpo WK-3 Elegant 60 biały
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 42dB czy 54dB Okap Akpo WK-3 Elegant 60 biały jest o 12 dB bardziej cichy w porównaniu z okapem Akpo WK-9 Kastos 60 czarny.

1 powód dla Akpo WK-9 Kastos 60 czarny

Akpo WK-9 Kastos 60 czarny
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 440 czy 109 Okap Akpo WK-9 Kastos 60 czarny jest o 331 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Akpo WK-3 Elegant 60 biały.

Opinie

Brak opinii

Akpo WK-3 Elegant 60 biały

100% poleca ten produkt

Akpo WK-9 Kastos 60 czarny
 1. Bardzo dobry produkt. Korzystam z niego jako z pochłaniacza. Oczywiście nie będzie on super skuteczny w pochłanianiu zapachów, ale nie spotkałem się jeszcze z takim pochłaniaczem, który zniweluje wszelkie zapachy. Wygląda bardzo dobrze, Oświetlenie super, dobrze oświetla kuchnię. Bardzo dobra cena w stosunku do jakości i wyglądu. Całe szczęście, że zrezygnowałem z dużo droższego samsunga. No i obsługa pilotem - rewelacja, bez śladów palców na szybie. Polecam.

  Opinie napisał(a) plestom dnia

 2. Jestem zadowolony z zakupu, moc okapu duża, wcale nie jest głośny przy tej mocy. Przy dużym gotowaniu można podnieść szybę i nie ma mowy o jakimkolwiek zapaszku w mieszkaniu, kuchnię miałem otwartą. Podłączyłem do okapu led szafkowe i całe oświetlenie działało razem :-) z jednego przycisku na wentylatorze lub pilocie. Funkcje czasowe pierwsza liga. Teraz mam nowy dom i kto wie czy nie zostanę przy tym okapie. Ps. Wadliwe były żarówki LED (wypadły szkiełka) po telefonie do producenta wymiana na telefon, bez faktury, bez zdjęć, byłem w szoku. Widocznie znany problem, ale wymiana na telefon pozytywna.

  Opinie napisał(a) Grzegorz_Rok dnia

 3. Okap fajny. Za tę cenę naprawdę godny polecenia. Niestety brakowało pilota - sklep mnie odsyłał do różnych działów, a po napisaniu do producenta od razu go przysłali, więc naprawdę spoko kontakt. Trochę głośny, ale liczba decybeli była jasna przed kupnem.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  cena
  latwy w montazu
  oświetlenie
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki