Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

Akpo RondoTurbo 60 czy GORENJE DKF 6045 ST

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam

Ocena ogólna

Za: 1 powód

Akpo RondoTurbo 60

Ocena ogólna

Za: 1 powód

GORENJE DKF 6045 ST
Remis

Cechy

Akpo
Akpo RondoTurbo 60
czy
GORENJE
GORENJE DKF 6045 ST
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Biały
Kolor
Czarny
Typ okapu
Kominowy
Typ okapu
Podszafkowy
FIZYCZNE
Szerokość
od 51 cm do 60 cm
Szerokość
od 51 cm do 60 cm

Przewagi

1 powód dla Akpo RondoTurbo 60

Akpo RondoTurbo 60
PODSTAWOWE INFORMACJE
Głośność 46dB czy 62dB Okap Akpo RondoTurbo 60 jest o 16 dB bardziej cichy w porównaniu z okapem GORENJE DKF 6045 ST .

1 powód dla GORENJE DKF 6045 ST

GORENJE DKF 6045 ST
TECHNICZNE
Wydajność wyciągu [m3/h] 362 czy 207 Okap GORENJE DKF 6045 ST jest o 155 [m3/h] bardziej wydajny niż okap Akpo RondoTurbo 60.

Opinie

100% poleca ten produkt

Akpo RondoTurbo 60
 1. Ładny , tani okap. Wszystko posiada co jest potrzebne w tym urządzeniu. Prosty w obsłudze

  Opinie napisał(a) Krystyna dnia

 2. Okap AKPO Rondo Turbo wygląda nieźle, jeżeli chodzi o inox. Niestety rura odprowadzająca opary jest bardzo krótka - w opisie brakowało właśnie tego wymiaru. Konieczność dokupienia rury, jeżeli chcemy podłączyć okap do komina wentylacyjnego.

  Opinie napisał(a) Iwona dnia

 3. Wydajny w miare cichy i solidny jak za tą cene ok

  Opinie napisał(a) Bozena dnia

100% poleca ten produkt

GORENJE DKF 6045 ST
 1. Niedokładny montaż obudowy.

  Opinie napisał(a) Józef dnia

 2. Wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Okap wykonany z bardzo cieniej blachy, wygina się cały podczas montażu. Po znakiem zapytanie pozostają również elementy elektryki zastosowane we wnętrzu okapu ( przewód w słabej izolacji obciera się o elementy metalowe podczas otwierania. Producent nie przewidział jakiegokolwiek pozycjonowania okapu na śrubach montażowych. dodatkowo przedni szklany panel delikatnie odstaje powyżej obudowy, przez co zahacza o spód szafek i trzeba sporo kombinować (zostawiając odpowiednią szczelinę) aby go zamontować.Instrukcja montażu to kolejna kpina z klienta - jakość druku taka, że przedstawione wymiary są nieczytelne. Na plus można zaliczyć cichą pracę. Przez zakupem polecam zdjąć osłony filtrów i spojrzeć do wnętrza okapu na jego wykonanie - osobiście tego nie zrobiłem i teraz żałuje zakupu. W mojej opinii okap nie wart swojej ceny!!

  Opinie napisał(a) Klient_Poznań dnia

 3. Przysłali okap z uszkodzonym filtrem. Odesłałem całość, nie mieli na wymianę i otrzymałem zwrot gotówki. Więc o użytkowaniu nie napiszę nic, ale o wyglądzie mogę. Sterowanie dotykowe bardzo fajne, lepsze niż jakieś pstryczki, suwaczki lub guziczki. Jedyne co mi się nie podoba to niezabudowany panel przedni od spodu, widać wkręty i jest miejsce na zbieranie się brudu. Także po zwrocie gotówki zamówiłem model 2600 MSBT, który ma ten spód zabudowany.

  Opinie napisał(a) Zimny dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki