Okapy kuchenne pomagają usunąć nadmiar pary, szybko oczyścić powietrze w kuchni podczas gotowania a także pozbyć się niechcianych śladów tego, co w kuchni nie wyszło.

AFRELLI GRANDE ISOLA 90 CZARNY

AFRELLI GRANDE ISOLA 90 CZARNY

od 3299,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Okap wyspowy Grande Isola w kolorze białym .

Absolutnie designerski okap dla fanów najnowszych technologii. Okap z serii nawiązującej do ponadczasowego Iphone'a - kwintesencji dobrego stylu i doskonałej jakości. Zachwyca nienarzucającą się formą, którą przemyślano w najdrobniejszych szczegółach. Dostępny w modnym macie w odcieniach bieli lub czerni. Dolna płyta wykonana jest z łatwego w utrzymaniu szkła hartowanego. Znajdują się na niej dwa paski LED-owe - dziś najbardziej polecane energooszczędne rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu pochłaniania obwodowego okap zapewnia maksymalnie szybkie i sprawne usuwanie niechcianych zapachów. Solidna rama może być wielofunkcyjna i służyć jako dodatkowa półka na kuchenne narzędzia czy przyprawy. Zastosowano w nim innowacyjne sterowanie dotykowe.

Występuje w dwóch rozmiarach: 90 i 60 centymetrów. Wydajność: 672 m3/h. Posiada 4 stopnie prędkości i 9-minutowy timer. Sterowany pilotem załączonym do zestawu.

Przeciwnicy

Afrelli Grande Isola 90 Czarny

Afrelli Grande Isola 90 Czarny

Opinie


comments powered by Disqus